Trendy

Męskie nakrycia głowy

Pogoda za oknem już nas nie rozpieszcza. Temperatura coraz częściej sięga w okolicach 0 stopni. Najwyższy czas pomyśleć o czymś, co uchroni nasze głowy przed niebezpiecznym chłodem.

Na szczęście moda męska jest coraz bardziej odważna. Wśród męskich nakryć głowy królują czapki, kapelusze i kaszkiety. Wybór jest ogromny. Męskie czapki dostępne są zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

>ZARA 69,90 PLN<

 

>TOMMY HILFIGER 229 PLN<

 

>TOMMY HILFIGER 229 PLN<

 

>ZALANDO 64 PLN<

>THE NORTH FACE 119 PLN<

Nakrycia głowy chronią nas nie tylko przed słońcem w upalne dni, ale również zimą przed wychłodzeniem organizmu. Obecnie, oprócz funkcji ochronnych pełnią również funkcje estetyczne. Stały się nieodłącznym elementem każdej męskiej stylizacji. Często są wyznacznikiem gustu i tak zwaną kropką nad ‘i’. Za pomocą odpowiednio dobranej garderoby jesteśmy w stanie wyrazić swoją osobowość. Latem największą popularnością cieszą się czapki z daszkiem, zimą natomiast wybór jest zdecydowanie szerszy. Modne są zarówno te całkiem gładkie, przylegające do głowy, z pomponem, z uszami, ale także te, które są bardzo charakterystyczne i wyróżniające z tłumu. Ogromnym plusem obecnej mody jest to, że można się nią bawić. Często prostą, klasyczną stylizację można przełamać nietuzinkową czapką lub innym dodatkiem. Należy pamiętać, że każdy elegancki mężczyzna powinien posiadać w swojej szafie dodatki, odpowiednio dopasowane do reszty garderoby. Jeśli nie na co dzień, to chociaż na specjalnie okazje warto wyglądać niebanalnie i wyjątkowo. Warto czasem zaryzykować! Nie twierdzę, że masz się przebrać za klauna, ale odrobina mądrego szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła 🙂 Opcji nakrycia głowy jest naprawdę wiele. Wystarczy odrobina chęci i zaangażowania, aby nadać swojej stylizacji niepowtarzalny wygląd. Pamiętajmy, że za pomocą stroju możemy wyrazić siebie, swój charakter, zainteresowania i upodobania. Czasem może się okazać, że nieznany fason będzie do nas pasował jak nigdy wcześniej. Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwy mężczyzna, nie bój się zmian, postaw na nowoczesność i inspiruj się modą uliczną 🙂

You Might Also Like