Zakupy

Wakacyjny casual – dobierz sobie koszulkę!

Zaraz wakacje, wypadałoby wyglądać świeżo i modnie…

Mam kilka przygotowanych inspiracji, które nie są nudne, a zarazem wyglądają schludnie i wygodnie. Stylizacje  różnią się od siebie, ale nadal pozostają w tym samym klimacie. Może szykuje Ci się impreza w plenerze, ale nie wiesz w co się ubrać? Po obejrzeniu mojej propozycji na wakacyjny casual chyba już znajdziesz rozwiązanie. Stylizacje nie są przekombinowane, więc na pewno coś z tych rzeczy masz już w szafie! Wystarczy  to tylko odpowiednio połączyć. Tematem przewodnim jest koszulka, któraś z nich musi być koniecznie w Twoim posiadaniu. Każda będzie pasować do czarnych lub jeansowych spodni, a zestawienie tego z białymi butami będzie rewelacyjne!

stylizacje

W pierwszej propozycji nie widać nic nadzwyczajnego, ale szerokie, dłuższe rękawy nadają tej koszulce wzbogacenia. A granat do wszystkiego pasuje, nie będziesz miał problemu z połączeniem tej koszulki nawet z najbardziej ekstrawaganckimi spodniami w Twojej szafie! Idealna stylizacja, żeby ubrać ją na spotkanie z przyjaciółmi.

stylizacje

 >Cena 119,00 PLN ZARA<

Jeśli chcesz pokazać światu, że już nosisz lato w sercu, stylizacja druga jest idealna dla Ciebie. Kolorowa bluzka z ciekawym wzorem bez rękawów, wszystkie te słowa kojarzą się z wakacjami. Chcesz pójść na plaże i zbudzić zachwyt w śród dziewczyn? Już wiesz co ubrać!

stylizacje

>Cena 79,90 PLN ZARA<

W trzeciej propozycji idealnie się sprawdzisz, jeśli chcesz się spotkać ze swoją drugą połówką. Chcesz wyglądać nadal modnie, świeżo, a zarazem wygodnie ? Nie, nie musisz zakładać garniaka! Wystarczy ładna, dłuższa, zwiewna bluzka, która  tylko podkreśli to, że jesteś romantyczny.

stylizacje

>Cena 79,90 PLN ZARA<

stylizacje

>Bawełniane spodnie CENA 89,90 PLN ZARA<

>Spodnie jeansowe CENA 199,00 PLN ZARA<

>Jednokolorowe buty sportowe CENA 139,00 PLN ZARA<

You Might Also Like